Przydatne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niesztampowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o kolosalnej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podnieść uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne bądź też AppRadio. To auta, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie wozy mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego gruntu, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też pionierskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie maszyny pozostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz opatentować takie samochody? To na pewno byłoby doskonałe doświadczenie dla miłośników aut i sztampowych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach dawnych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różne archaiczne auta.

pioneer

Radioodtwarzacz

pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne